Reklam kaynakları

Aşağıdaki reklam kaynağı kimlikleri listesini kullanarak ilgilendiğiniz reklam kaynağına göre filtreleme yapın.

Reklam kaynağı adı Reklam kaynağı kimliği
Ad Generation (teklifli sistem)1477265452970951479
Adagio (teklifli sistem)11706077846011201784
AdMob Ağı5450213213286189855
AdMob Ağı Şelalesi1215381445328257950
AppLovin1063618907739174004
AppLovin (teklifli sistem)1328079684332308356
Bidease (teklifli sistem)3670825090829827805
BidMachine (teklifli sistem)7943972370566394673
Bigo Ads reklam SDK'sı (teklifli sistem)504039719704837539
Chartboost2873236629771172317
Chocolate Platform (teklifli sistem)6432849193975106527
Özel Etkinlik18351550913290782395
DT Exchange*

* Bu ağ, 21 Eylül 2022'den önce "Fyber Marketplace" olarak adlandırılıyordu.

2179455223494392917
DT Exchange (teklifli sistem)8189833498765234879
Equativ (teklifli sistem)*

* 12 Ocak 2023'ten önce bu ağın adı "Smart Adserver" idi.

5970199210771591442
Fluct (teklifli sistem)8419777862490735710
i-mobile5208827440166355534
Improve Digital (teklifli sistem)159382223051638006
Index Exchange (teklifli sistem)4100650709078789802
InMobi7681903010231960328
InMobi (SDK) (teklifli sistem)8468954295581492586
InMobi Exchange (teklifli sistem)5264320421916134407
ironSource Ads6925240245545091930
ironSource Ads (teklifli sistem)1643326773739866623
Liftoff Monetize*

* Bu ağ, 30 Ocak 2023'ten önce "Vungle" olarak adlandırılıyordu.

1953547073528090325
Liftoff Monetize (teklifli sistem)*

* 30 Ocak 2023'ten önce bu ağın adı "Vungle (teklifli sistem)" idi.

4692500501762622185
LY Ads Network3025503711505004547
LY Reklam Ağı (teklifli sistem)2615812619460460513
Magnite DV+ (teklifli sistem)3993193775968767067
maio7505118203095108657
Media.net (teklifli sistem)2127936450554446159
Uyumlulaştırılmış kurum reklamları6060308706800320801
Meta Audience Network*

* Bu ağ, 6 Haziran 2022'den önce "Facebook Audience Network" olarak adlandırılıyordu.

10568273599589928883
Meta Audience Network (teklifli sistem)*

* 6 Haziran 2022'den önce bu ağın adı "Facebook Audience Network (teklifli sistem)" idi.

11198165126854996598
Mintegral1357746574408896200
Mintegral (teklifli sistem)6250601289653372374
Mobfox (teklifli sistem)3086513548163922365
MobileFuse (teklifli sistem)7303547408604090310
Moloco Ads SDK (teklifli sistem)8267622065755668722
myTarget8450873672465271579
Nativo (teklifli sistem)3240503836211327896
Nexxen (teklifli sistem)*

* Bu ağ, 1 Mayıs 2024'ten önce "UnrulyX" olarak adlandırılıyordu.

2831998725945605450
OneTag Exchange (teklifli sistem)4873891452523427499
OpenX (teklifli sistem)4918705482605678398
Pangle4069896914521993236
Pangle KR SDK'sı (teklifli sistem)12171279046073404914
Pangle ROW SDK (teklifli sistem)3525379893916449117
Pangle US SDK (teklifli sistem)15999446638585856012
PubMatic (teklifli sistem)3841544486172445473
PubMatic OpenWrap SDK7702975372504485373
PubMatic OpenWrap SDK (teklifli sistem)1234567890123456789
Rezervasyon kampanyası7068401028668408324
Rise (teklifli sistem)6816468518946650043
Sharethrough (teklifli sistem)5247944089976324188
Smaato (teklifli sistem)3362360112145450544
Sonobi (teklifli sistem)3270984106996027150
TripleLift (teklifli sistem)8332676245392738510
Unity Ads4970775877303683148
Unity Ads (teklifli sistem)7069338991535737586
Verve Group (teklifli sistem)5013176581647059185
Vpon1940957084538325905
Yieldmo (teklifli sistem)4193081836471107579
YieldOne (teklifli sistem)3154533971590234104
Zucks5506531810221735863